6 minut relaksu, dzięki którym spokojnie zaśniesz i rozciągniesz całe ciało.

Nasze ciało to cudowna maszyna. Pracuje całą dobę, zazwyczaj się nie skarży, nie narzeka… czasem delikatnie sygnalizuje, że potrzebuje oddechu. Zazwyczaj to bagatelizujemy. Na wszystko jest tabletka… a czasem wystarczy po prostu się zatrzymać… zatrzymaj się każdego dnia chociaż na 6 minut. Przestań myśleć, przestań pędzić, zatrzymaj się!
Połóż się wygodnie, posłuchaj i oddychaj… ot tak po prostu…

w wolnej chwili zajrzyj do mnie, czekam na Ciebie na….

Zostawiam Ci dziś zestaw 9 asan, które pozwolą Ci się totalnie zrelaksować, pozbyć się napięć, przy okazji pozwolą Twojej maszynie odspanąć, a głowie nie myśleć…
Staram się wysupłać te kilka minut przed snem i pozwolić sobie na odrobinę czasu tylko ze sobą.
Pod grafiką zostawiam Ci odnośnik do 6 minutowej matry, poświęć każdej asanie 40 sekund (supta matsyendrasana 2×20″) i postaraj się totalnie rozluźnić. Proponuję Ci asany w wariancie podstawowym lub nawet uproszczonym. Jeśli Twoje ciało Ci pozwoli sięgaj po więcej… z czasem wybieraj bardziej zaawansowane warianty, jednak przede wszystkim pamiętaj o regularności, bo to ona pozwala osiągnąć sukces.

serdecznie zapraszam Cię do mojej wirtualnej sali fitness, w której każdego dnia grupa kobiet walczy o swoje cele i marzenia.

Asany świetnie komponują się z mantrą:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *