Narzędzia dla twórców materiałów foto i video na potrzeby mediów społecznościowych.

Każdy z nas pragnie by jego Instagram przyciągał uwagę, by był chętnie oglądany, a marki chciały z nami współpracować. Niestety nie jest to takie proste jak może się wydawać. Jak ktoś przegląda IG lub TT widzi kilkusekundowy efekt często kilkugodzinnej pracy twórcy. Za profilami wielu popularnych twórców stoi często cały sztab ludzi, od content kreatorów, przez fotografów, kończąc na specjalistach od budowania wizerunku. Pomijam osoby, które stoją jeszcze za formalną stroną tego interesu jak np. księgowa czy prawnik, który pomaga przebrnąć przez kruczki w umowach.

Trochę przygniata nie? Wiem, mnie też, ale to nie jest jedyny sposób na sukces. Wiadomo, łatwiej się przebić gdy nad czymś pracuje kilka osób niż jedna, która jest od wszystkiego. Na szczęście czasem są sposoby na to by nakładem swojej pracy, inwestycji i pomysłu ograniczyć ilość osób niezbędnych do minimum.

Dziś pokażę Wam moich pomocników. Będą przydatni gdy serio jesteście sami na etapie tworzenia contentu. To ten moment gdy jesteś zarówno fotografką jak i modelką. Żeby była jasność… żaden pomocnik nie zastąpi człowieka, ale… jak nie masz tego człowieka i nie stać Cię, by kupić jego pracę to możesz zainwestować w sprzęt, który pomoże Ci osiągnąć minimum.

Podzieliłam sprzęt, który używam na kilka kategorii zostawiając sobie furtkę na dodawanie kolejnych akcesoriów kiedy zacznę z nich korzystać.

Pierwsze akcesoria, które kupowałam, były zawsze niskobudżetowe. Ich wadą była krótka żywotność. Gdy wiedziałam, że będę nagrywać zainwestowałam w produkty od HAMA. Wybrałam tę markę ze względu na stosunek jakości do ceny. I generalnie Wam też polecam wybranie od razu produktów, które mają jakość. Serio, szkoda czasu na frustrację. Dobrze też trzymać się jednej marki, bo wtedy wszystko się spina i do siebie pasuje. Jeśli miksujecie marki to szukajcie takich, które pracują na popularnych gwintach lub można dokupi do nich adaptery (przejściówki) I pamiętajcie, jak coś się u Was sprawdza to o tym mówcie, bo to szansa na współpracę. Ja tak mam właśnie z HAMA.

Pages: 1 2 3 4 5