Najlepsze generatory hashtagów

Praktycznie każdy z nas używa mediów społecznościowych. Jedni tworzą treści dla innych, inni są jedynie obserwatorami, a najczęściej jesteśmy zarówno twórcami jak i biorcami treści. Każdemu, kto wrzuca treści publicznie zależy na tym, by dotarły one do jak najszerszego grona odbiorców. Większa ilość odbiorców to większa motywacja do tworzenia i szansa na monetyzację zasięgów. Każdy twórca szuka sposoby, by skutecznie dotrzeć do swojej niszy.

Wśród bezpłatnych generatorów zasięgów na czele stawki ustawiają się hashtagi. Chętnie używane przez twórców na Instagramie. O magicznych krzyżykach mówi się różnie. Co, którzy nie umieją ich używać mówią, że nie działają i to tylko zaśmiecanie swojej wypowiedzi. Inni mówią wprost, że # użyte poprawnie przynoszą liczby.

Ja należę do tych, którzy z # czerpią. Metod ich używania jest kilka, każdą warto poznać, każdej się nauczyć i przetestować u siebie, bo to jak ze wszystkim… system, który działa u mnie nie zawsze zadziała u Ciebie. Dlatego swój system zostawię dla siebie, a Wam zostawię narzędzia z których korzystam do szukania hasztagów. W prasie zagranicznej przeczytałam, że post z jednym hasztagiem użytym poprawnie generuje 12,6 % większy zasięg niż treść bez #. Rozsądnie użyte hasztagi poprawiają wskaźniki zaangażowania postów i pozwalają pozyskać nowych obserwujących.

Bądź zawsze na bieżąco! Zaobserwuj moje media!

Zebrałam dla Was kilka generatorów #, które pomogą Wam wyłuszczyć te magiczne słowa, które poprawnie użyte przyniosą Wam ruch na kontach. Wybrałam takie, z których można skorzystać w wersji bezpłatnej (na dzień 2.05.2011), które jednocześnie nie wymagają logowania przez IG i podawania hasła (takich unikam)

Generatory wyplują Wam pełną bazę #, którą możecie skopiować i wstawić pod swoim postem, ale osobiście Wam tego nie polecam. Coś tam zadziała, ale to trochę tak jak przygotowanie się do maratonu z ogólnodostępnego w necie. Niby na cel, ale nie pod twoje możliwości. Ja korzystam z generatorów, bo wiem, że nie wpadnę sama na wiele połączeń wyrazowych, nie zawsze pamiętam popularne hasztagi ze swojej niszy, a poza tym staram się z każdym postem trafiać do różnych odbiorców. Nie zmienia to faktu, że gdy system wypluje mi bazę to analizuję czy propozycje są zgodne z moim zdjęciem, z opisem, z głównym nurtem całego profilu, wielkością konta i masą innych czynników.

Generatory są obecnie bardzo zaawansowane. Podpowiadają # na podstawie kotwicy (czyli słowa bazowego), potrafią wyrzucić # w nawiązaniu do opisu albo odczytują zawartość zdjęcia i dobierają słowa kluczowe na podstawie tego co widzą na fotografii. Ponad to pracują w wielu językach, więc możesz wygenerować słowa klucze w języku odbiorców, których chcesz pozyskać.

INSTAVAST automatycznie generuje odpowiednie hashtagi na podstawie Twoich zdjęć, postów i słów kluczowych.

Możesz przesłać zdjęcie, wpisać adres URL swojego posta lub wpisać słowo kluczowe związane z postem. To narzędzie wygeneruje listę kluczy.
ALL HASHTAG pomaga generować najlepsze hashtagi dla Instagrama, Twittera i innych mediów społecznościowych. 
Możesz użyć go do generowania i analizowania tysięcy odpowiednich hashtagów, które możesz po prostu skopiować i wkleić do swoich postów.
INGRAMER jest dość łatwy w użyciu i jednocześnie skuteczny.
Wykorzystuje technologię AI, aby zasugerować Ci najlepsze hashtagi. Umożliwia wyszukiwanie # za pomocą słowa kluczowego, zdjęcia lub adresu URL.
TAGSFinder umożliwia wprowadzenie do 9 hashtagów. Narzędzie generuje hashtagi związane z wprowadzonymi tagami. Możesz filtrować swoje wyszukiwania według kraju, którego odbiorców chcesz pozyskać. Możesz także ustawić wykluczenia, aby pomijać zablokowane hashtagi.
PHOTERLOO wykorzystuje system do generowania odpowiednich hashtagów i słów kluczowych na podstawie zawartości Twojego zdjęcia. Musisz załadować zdjęcie, które planujesz opublikować. A potem aplikacja pomoże Ci odszukać hashtagi, które będą pasować do Twojej publikacji.
BIGBANGRAM to kolejne świetne narzędzie do wyszukiwania #, które ma zarówno darmową, jak i płatną wersję. Darmowy plan to proste narzędzie do wyszukiwania hashtagów, które sugeruje hashtagi na podstawie wprowadzonych słów bazowych.
SISTRIX umożliwia generowanie popularnych hashtagów.
Wystarczy, że wpiszesz słowo, które pasuje do Twojego posta, a narzędzie zasugeruje 30 najlepszych hashtagów odpowiednich dla podanego słowa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *