Czego oczekuję od marki kosmetycznej?

Konkurencja na rynku kosmetycznym jest ogromna. Teraz poza jakością konsument chce czegoś więcej… misji, idei, pomysłu, kreatywności, wiedzy, ekologii. Ja też jestem klientem, który chce więcej.

W pierwszej kolejności oczekuję jakości i skuteczności. Chcę w domowym zaciszu osiągnąć osiągnąć efekty jakie daje mi wizyta w gabinecie kosmetycznym. Nie wydam swoich pieniędzy na kosmetyki z sieciówki, chociaż to nie znaczy, że ich nie wypróbuję gdy mam okazję, bo to zawsze doświadczenie i wiedza.

SkinTRA to marka, która zapewnia, że regularność stosowania kosmetyków przyniesie efekty porównywalne z zabiegami z salonów kosmetycznych. Trzymam za słowo i uczciwie stosuję się do zaleconej mi pielęgnacji.

Chcę kupować z rabatem i dostawać bonusy za polecenie.

Ja oglądam każdą wydaną złotówkę i powiem Wam, że jak nie mam na coś rabatu to nie kupię. Jestem gotowa odmówić sobie zakupu i poczekać na rabat lub szukam opcji, by go uzyskać.

SkinTra ma świetny system rabatowy. Ja mam swój stały rabat, ale poza tym dostaję dodatkowe środki na zakup kosmetyków kiedy ktoś dokona zakupu z mojego polecenia.
Tu zostawiam Wam link:

https://bit.ly/3ynPmtM
PROGRAM POLECEŃ

Dlatego jak ktoś pyta mnie o jakiś kosmetyk to propszę, by zrobił zakup z mojego linku, dzięki temu ktoś zyska rabat, a ja kolejen kosmetyki kupię taniej.

Świadomość ekologiczna

Ekologiczne opakowania, przesyłka bez folii, w biodegradowalnych “chrupkach”, druk na papierze z recyklingu, papierowa taśma to dla mnie podstawa. Zawsze oglądam media społecznościowe marek, od których kupuję i sprawdzam jak pakują paczki. SkinTRA to wszystko ogarnia  jak trzeba, ogromny plus za to, ale to nie wszystko!Każdy zakupiony kosmetyk to gwarancja posadzenia przez fundację SkinTRA 0,5 m 2 las.
Szanuję to bardzo!

Nie lubię tracić czasu.

Lubię mieć wybór, ale nie lubię przeglądać godzinami witryn internetowych i czytać przynudnawych opisów produktowych. Dlatego szanuję gdy marka szanuje mój czas.
SkinTRA ma wirtualnego kosmetologa. To taki pierwszy filtr, który na podstawie moich potrzeb odrzuca to co nie jest dla mnie. Dzięki temu poruszam się w obszarze swoich potrzeb. To bardzo wygodne i realnie oszczędza czas. 

Lubię wiedzę.

Zawsze przeglądam profile społecznościowe i blogi marek. Lubię gdy dzielą się ze mną wiedzą. Doceniam eduposty, teksty poradnikowe, podane w przystępny sposób. Uwielbiam tipy i lifehacki, które pozwalają oszczędzić czas. Lubię obalanie mitów i odesłanie do wiarygodnych źródeł.

Media społecznościowe marki SkinTRA to kopalnia prostej do przyswojenia wiedzy, zajrzyjcie koniecznie na IG marki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *